Dowiedz się więcej

O naszej firmie

Aspiratio to firma powstała z pasji do przekazywania wiedzy i dzielenia się pozytywnymi doświadczeniami.

Naszą misją jest zapewnianie użytecznych rozwiązań prawnych i organizacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw, tak aby mogły płynnie funkcjonować i zajmować się realizacją swojej wizji.

Współpraca z nami pozwoli na optymalizację działań Twojej firmy i zrobienie kolejnego kroku w kierunku jej rozwoju.
Nasz zespół trenerów i doradców stanowi połączenie młodzieńczej dynamiki z wieloletnim doświadczeniem, które zapewniają przekazywanie podczas naszych szkoleń aktualnych wiadomości na najwyższym poziomie merytorycznym i w interesującej formie.
W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia mające na celu dostosować działalność Twojej firmy do aktualnych wymagań prawnych takie jak m.in.:

• ochrona danych osobowych,
• gospodarowanie odpadami w przedsiębiorstwie,
• najnowsze zmiany prawa podatkowego, jak i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich (soft skills) pozwalające podnieść
efektywność i zoptymalizować wyniki Twojej firmy takie jak:
• motywacja w pracy i rozwoju osobistym,
• zarządzanie stresem (stress management),
• innowacyjne techniki marketingu i  sprzedaży.

Oprócz przekazania wiedzy podczas prowadzonych szkoleń pomagamy także we wdrożeniu zdobytych informacji w praktyce działania Twojej firmy w ramach usług doradczych i audytorskich świadczonych przez najlepszych specjalistów ze wskazanych wyżej dziedzin.

Co mówią o nas nasi klienci:


Kancelaria Radcy Prawnego dr Jędrzej Bujny
Współpracuję z trenerami Aspiratio od wielu lat w zakresie obsługi prawnej podmiotów prywatnych i publicznych w obszarze przepisów ochrony środowiska. Specjaliści w swoim fachu. Bardzo cenię sobie tę współpracę. Mec. Jędrzej Bujny

Mikołaj Maśliński Doradztwo Prawne
Wraz z prawnikami Aspiratio prowadzimy szkolenia, konsultujemy złożone projekty w zakresie prawa odpadowego i gospodarki wodno-ściekowej. Profesjonaliści, w pełni zaangażowani i z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Mikołaj Maśliński

Stowarzyszenie Naukowe Studentów i Doktorantów
W ramach naszego Stowarzyszenia korzystaliśmy ze szkolenia przeprowadzonego przez Pana Tymoteusza Mądrego. Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych w pełni wyjaśniło wszelkie wątpliwości, które mieliśmy w stosunku do obowiązujących przepisów. Poziom szkolenia oceniam na bardzo wysoki. Również kontakt i cała organizacja oraz przygotowane materiały były na wysokim poziomie. Z pewnością będziemy w przyszłości korzystali z usług Aspiratio. Remigiusz Chęciński – członek Zarządu.

Zapraszamy do współpracy!